Стильно - це завжди красиво!!!

Стильно - це завжди красиво!!!

  Вашій увазі пропонуємо проглянути результат роботи колективу компанії "BEAUTY BUSINESS IN UKRAINE" - салон краси в місті Шепетівка від торгової марки "AYALA". Витримано стиль мінімалізму, практичності і комфорту для клієнтів.

  Широкий асортимент професійного обладнання дозволить підібрати  і облаштувати Ваш інтер'єр приміщення у заданому варіанті дизайну. Дизайнерський відділ готовий виконати замовлення по Ваших індивідуальних параметрах і стилю. Для цього потрібно зробити лише 7 кроків:

  1. Складаємо якісний бізнес-план, без якого на солідні дивіденди годі й розраховувати. Візьмемо до уваги всі потенційні витрати і вірогідні прибутки, починаючи з купівлі чи оренди приміщення і закінчуючи підбором персоналу.
  2. Обираємо приміщення у найзручнішому районі і поруч з приємними сусідами — з модним бутіком чи великим торгівельним центром, наприклад.
  3. Створюємо концепцію, розробляємо план приміщення і його дизайн, обираємо вишуканий стиль і зручні меблі.
  4.  Купуємо устаткування, заздалегідь передбачивши не тільки інструменти і техніку, а й розхідні матеріали — шампуні, креми, лаки, від яких клієнтки будуть у захваті.
  5. Реєструємо салон і налагоджуємо документообіг.
  6. Підбираємо персонал з урахуванням майстерності та навичок комунікації і складаємо прайс-лист на послуги салону краси.
  7. Розроблюємо і втілюємо рекламну компанію.
Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://salon-beauty.ub.ua/
  • +38 (067) 587-92-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create