Гравірування на граніті піскоструєм стало ще доступнішим!

Гравірування на граніті піскоструєм стало ще доступнішим!

Оформлення пам'ятника за допомогою гравірування здійснюється в три етапи: спочатку полірується поверхня пам'ятника, потім майбутній малюнок розмічається, і лише потім спеціальним інструментом закріплюються остаточні контури. Епітафія на пам'ятник може наноситися вручну художником або автоматично, за допомогою спеціального комп'ютеризованого верстату. Такий напис додатково можна покрити золотою, срібною або бронзовою фарбами. Проте існують і сучасніші методи оформлення пам'ятників, наприклад піскоструминне гравірування, яке виконує наша компанія.

Замовляючи в компанії «Атрибут» послугу гравірування на граніті піскоструєм, Ви отримуєте не лише якісний продукт, а й обслуговування висококваліфікованими фахівцями. Така послуга є порівняно новою на українському ринку, але вона вже завоювала прекрасну репутацію. Кольорові портрети, нанесені таким способом, з часом не стираються і не тьмяніють. Гравірування можливе за заздалегідь складеним макетом або за індивідуальним проектом. Надається 10 років гарантії.

Звертайтесь!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://atribut.ub.ua/
  • +38 (097) 68791XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create