Для тих, хто перебуває в пошуках якісних музичних інструментів, звукового і світлового обладнання від провідних світових виробників, у нас є чудова новина! Усе це можна знайти в магазині InRock!

Ви, звісно, чули про такі бренди, як Yamaha, Cort, D’Addario, Alto Professional, Audix, Alesis, Martin, Dunlop, Line6, ESP, Sabian, Celestion, Warwick, DW, Bogner. В асортименті нашого магазину наявна продукція цих виробників! Пропонуємо гітари, клавішні, ударні, духові, смичкові інструменти. Крім цього, ми пропонуємо придбати аксесуари до цих інструментів: стійки, чохли, кейси, засоби по догляду. В наявності також акустичні системи, підсилювачі, мікшерні пульти, мікрофони, пристрої обробки сигналів – тобто все, що необхідно для якісного звуку! 

Ми впевнені у якості пропонованої продукції, тому клієнт, який завітав у магазин музичних інструментів Суми, отримує гарантію від виробника на придбаний товар терміном на 1 рік! За детальною інформацією звертайтесь до менеджерів нашого магазину. Для зв'язку із ними набирайте номер телефону, що вказаний в контактах!