Наша компанія займається реалізацією автомобільних шин як загальновідомих марок, які вже достойно зарекомендували себе: Kelly, Gislaved, Barum, Uniroyal, Michelin, Continental, Good-year, Bridgestone, Pirelli, так і нових, які тільки починають завойовувати європейський ринок: Delinte, Zeteex, Presa.

Здійснюємо як роздрібний, так і оптовий продаж. Проте хочемо звернути Вашу увагу, що при купівлі 2 і більше шин Ви отримаєте знижки на послуги шиномонтажу, які також надає наша компанія. Знижка становитиме 20 %. Також діє знижка на шини: 1 % на 5-те колесо і наступні покупки, та 2 % після 12-ї одиниці придбаного товару у нашому магазині. Тож, як бачите, купити покришки для машини оптом у нас дуже вигідно!

Крім усього, що було зазначено вище, ми надаємо гарантію на товар, яка регулюється українським законодавством. А ще є можливість розширення гарантії, вартість якої складає 7 % від вартості товару.

Багато вигідних пропозицій у нас! За детальною консультацією можна звертатись до менеджерів компанії за номерами телефонів, що вказані в контактній інформації.