В Україні з'явився у продажу Outox – унікальний напій для всієї родини, створений на основі натуральних і природних компонентів.

Outox – це не енергетик, не лимонад і не газована вода на синтетичних ароматизаторах. Назва OUTOX походить від словосполучення Out of Toxin, що і розкриває його суть – цей напій допомагає виводити шкідливі речовини з організму.

Склад Outox не є секретом, а ось сама формула зберігається в таємниці. Її винайшли двоє вчених, які у співпраці з лікарями швидкої допомоги на реальних прикладах довели, що високі дози фруктози дозволяють прискорити природне виведення алкоголю з організму людини. Основними активними інгредієнтами в Outox є фруктоза і вітамін С.

На відміну від популярних газованих напоїв і енергетиків, в складі Outox немає таурину і кофеїну. У складі Outox використані тільки натуральні компоненти, а консервантами служать природні витяжки з рослинної сировини.

Особливості Outox

Outox полегшує похмільний синдром, але це не єдині його переваги перед іншими напоями:

• Outox прискорює виведення токсинів і дозволяє зберігати тверезий розум під час і після вживання алкоголю, але не є «антидотом» і «протиотрутою»;
• Outox можна і потрібно вживати як здорову і корисну альтернативу лимонаду, тонікам і енергетикам, адже це натуральний слабогазований напій з освіжаючим цитрусовим смаком;
• Outox не має аналогів, тому що його можна вживати з користю для здоров'я і дорослим, і дітям;
• Є ідеальною основою для коктейлів.

Під егідою Outox в Україні буде проходити вже другий за рахунком пробіг суперкарів Super Cars Run. Підтримкою цього заходу Outox в Україні акцентує увагу на драйві і здорових емоціях, позиціонуючи новий безалкогольний напій як натуральну і корисну альтернативу лимонаду для дорослих і дітей.

Купити новий напій вже можна в київській мережі магазинів Novus, в інтернет-супермаркеті Розетка або на офіційному сайті Outox.ua.