Теплоносії використовуються для різних типів опалювальних систем, обладнаних газовими і електричними котлами. Продукт поєднує в собі хороші антифризні характеристики з відмінними антикорозійними властивостями, що разом з високим рівнем безпеки відкриває широкі можливості для використання його на підприємствах харчової промисловості.

Теплоносій на основі пропіленгліколю – нетоксична, майже без запаху рідина, що містить пропіленгліколь, особливі інгібітори корозії і стабілізатори. Таку продукцію варто купувати у перевіреного продавця, як-от ТОВ «Строн». Наша компанія працює на українському ринку ще з 2002-го року. За цей час ми встигли напрацювати власну базу клієнтів. Нашими постійними покупцями є такі величезні фірми, як ЗАТ «Оболонь», Харківський пивзавод, кондитерська фабрика ROSHEN. Проте ми завжди відкриті до співпраці з новими людьми!

У разі виникнення питань рекомендуємо звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки проконсультуємо Вас щодо будь-якого питання, розповімо про умови оплати та доставки.