Затяті рибаки знають, що перед копченням рибу розкладають на сітки. Від цього процесу залежить багато факторів, тому важливо обрати сітку хорошої якості. Шукаєте, де можна купити сітку для копчення? Вам до нас!

Сітка для копчення від нашої компанії – найкращий інструмент, який допоможе досягнути бажаного результату. Рибу можна рівномірно розкласти на нашій сітці, встановити на коптильні полиці рами та відправити в коптильную камеру. Після копчення раму потрібно вийняти з коптильної камери і вже копчену рибу відправити на упаковку. Сітку для копчення риби легко мити, можна використовувати установки високого тиску. Нержавіюча сталь, з якої виготовлена сітка для копчення, має допуск до контакту з харчовими продуктами.

У нашому асортименті представлений такий товар, що виготовлений з якісного металу, який не піддається ржавінню і корозії. Придбавши сітку від нас, Ви точно будете задоволені якістю коптіння та безпосередньо якістю самого товару, адже при правильній експлуатації сітка прослужить протягом довгого часу.

Не зволікайте та купуйте товари у нас!