При покупці більше двох апаратів Альціона діє знижка 7 %!

При покупці більше двох апаратів Альціона діє знижка 7 %!

Наша компанія створила унікальний апарат, який сприяє витягуванню хребта. Його було внесено до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення (Свідоцтво №13069/2013 про державну реєстрацію). Це чудовий варіант для розширення можливостей реабілітаційних центрів, санаторіїв та інших медичних закладів.

Апарат Альціона схвалено Міністерством охорони здоров'я України, Росії, Туркменістану, VIII конгресом фізіотерапевтів і курортологів АР Крим, Міжнародними медичними форумами "Інновації в медицині", XVI з'їздом ортопедів-травматологів України, ХХІІІ Міжнародною виставкою Республіки Білорусь – «Медицина та здоров'я-2015», багатьма санаторіями і лікарями України, Грузії, Ізраїлю та Молдови. Апаратами «Альціона» користуються понад 50 санаторіїв України та інших країн.

Працюємо як в Україні, так і поза її межами. Особливо вигідна пропозиція від нашої компанії – це знижка 7 % за умови придбання більше двох одиниць товару Альціона! Надаємо річну гарантію на апарати!

Крім того, доставка, пусконалагоджувальні роботи, навчання медичного персоналу (по території України) здійснюється за кошт виробника.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://alciona.ub.ua/
  • +38 (050) 355 05 XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create