Наша компанія створила унікальний апарат, який сприяє витягуванню хребта. Його було внесено до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення (Свідоцтво №13069/2013 про державну реєстрацію). Це чудовий варіант для розширення можливостей реабілітаційних центрів, санаторіїв та інших медичних закладів.

Апарат Альціона схвалено Міністерством охорони здоров'я України, Росії, Туркменістану, VIII конгресом фізіотерапевтів і курортологів АР Крим, Міжнародними медичними форумами "Інновації в медицині", XVI з'їздом ортопедів-травматологів України, ХХІІІ Міжнародною виставкою Республіки Білорусь – «Медицина та здоров'я-2015», багатьма санаторіями і лікарями України, Грузії, Ізраїлю та Молдови. Апаратами «Альціона» користуються понад 50 санаторіїв України та інших країн.

Працюємо як в Україні, так і поза її межами. Особливо вигідна пропозиція від нашої компанії – це знижка 7 % за умови придбання більше двох одиниць товару Альціона! Надаємо річну гарантію на апарати!

Крім того, доставка, пусконалагоджувальні роботи, навчання медичного персоналу (по території України) здійснюється за кошт виробника.