Розвиток ринку електронної комерції призвів до необхідності пошуку найбільш ефективної і недорогої платіжної системи. Невеликі інтернет-магазини змогли дозволити собі почати приймати оплату від клієнтів прямо на сайті і через соціальні мережі. Це заощадило десятки тисяч гривень на організації власної фінансової інфраструктури.

Adyen, Stripe і WorldPay – глобальні платіжні системи, що дозволяють приймати оплату за товари та послуги на невеликому сайті, у великому інтернет-магазині, в мобільному додатку та іншими альтернативними способами. Їх використання занадто дорого обходиться підприємцям в Україні. Саме тому вони відчувають потребу в українському продукті.

FONDY – міжнародна платіжна система з українським корінням. Вона дозволяє приймати оплату з банківських карт, через електронні гаманці та іншими способами. Для багатьох підприємців приємною новиною стала можливість отримання грошових коштів від клієнтів через соціальні мережі.

Онлайн-інвойсінг став для власників інтернет-магазинів і комерційних сайтів простою можливістю виставити покупцеві рахунок. Прийняти оплату від клієнта можна навіть без наявності власного ресурсу, якщо людина продає товари виключно в соціальних мережах.

Онлайн-інвойсінг від FONDY має три основні переваги:

— передача форми оплати покупцеві через електронну пошту, СМС, месенджер, в листуванні будь-якої соцмережі;
— оплата інвойсів банківськими картами Visa та MasterCard, через додаток Приват24 або QR-код;
— зарахування грошей на карту або рахунок в автоматичному режимі.

Послуга інтернет-еквайринг дозволила підприємцям і фрілансерам значно розширити межі, збільшити кількість клієнтів. Онлайн-інвойсінг працює неймовірно просто: користувач FONDY заповнює і відправляє форму рахунку, клієнт вводить реквізити і оплачує замовлення.

Решта процесів бере на себе платіжна система. Додаткові затримки, які накладає платформа при передачі платежу від клієнта до процесингового центру, в 99.95 % випадків не перевищують 3 секунд. Детальніше про тарифи, особливості співпраці та технічної частини на офіційному сайті.