В Україні інтернет-магазини почали приймати оплату через соціальні мережі

В Україні інтернет-магазини почали приймати оплату через соціальні мережі

Розвиток ринку електронної комерції призвів до необхідності пошуку найбільш ефективної і недорогої платіжної системи. Невеликі інтернет-магазини змогли дозволити собі почати приймати оплату від клієнтів прямо на сайті і через соціальні мережі. Це заощадило десятки тисяч гривень на організації власної фінансової інфраструктури.

Adyen, Stripe і WorldPay – глобальні платіжні системи, що дозволяють приймати оплату за товари та послуги на невеликому сайті, у великому інтернет-магазині, в мобільному додатку та іншими альтернативними способами. Їх використання занадто дорого обходиться підприємцям в Україні. Саме тому вони відчувають потребу в українському продукті.

FONDY – міжнародна платіжна система з українським корінням. Вона дозволяє приймати оплату з банківських карт, через електронні гаманці та іншими способами. Для багатьох підприємців приємною новиною стала можливість отримання грошових коштів від клієнтів через соціальні мережі.

Онлайн-інвойсінг став для власників інтернет-магазинів і комерційних сайтів простою можливістю виставити покупцеві рахунок. Прийняти оплату від клієнта можна навіть без наявності власного ресурсу, якщо людина продає товари виключно в соціальних мережах.

Онлайн-інвойсінг від FONDY має три основні переваги:

— передача форми оплати покупцеві через електронну пошту, СМС, месенджер, в листуванні будь-якої соцмережі;
— оплата інвойсів банківськими картами Visa та MasterCard, через додаток Приват24 або QR-код;
— зарахування грошей на карту або рахунок в автоматичному режимі.

Послуга інтернет-еквайринг дозволила підприємцям і фрілансерам значно розширити межі, збільшити кількість клієнтів. Онлайн-інвойсінг працює неймовірно просто: користувач FONDY заповнює і відправляє форму рахунку, клієнт вводить реквізити і оплачує замовлення.

Решта процесів бере на себе платіжна система. Додаткові затримки, які накладає платформа при передачі платежу від клієнта до процесингового центру, в 99.95 % випадків не перевищують 3 секунд. Детальніше про тарифи, особливості співпраці та технічної частини на офіційному сайті.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create