Для створення та збереження необхідної структури при виробництві продуктів широко використовуються різноманітні структуроутворюючі харчові добавки: емульгатори, піноутворювачі, стабілізатори, драглеутворювачі, загусники, наповнювачі та інші. При покупці таких товарів важливо бути обережним з компанією, у якої Ви здійснюєте покупку, адже від якості таких засобів залежить смак кінцевого продукту.

Придбати натуральні харчові загусники найвищої якості Ви можете у нас! Компанія "Інгредія" представляє австрійську компанію Chemopharma на українському ринку сировини. Сфера діяльності – постачання для підприємств харчової та фармацевтичної промисловості харчових добавок, барвників, ароматизаторів харчових, загусників та консервантів.

Детальніше ознайомитись з товарами Ви можете у нашому каталозі. Для клієнтів ми створюємо умови, на яких вигідно працювати обом сторонам. Для постійних замовників діє система знижок або пільгові умови платежу. У разі виникнення питань рекомендуємо звертатись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера.