Серед багатьох підприємств складно знайти добросовісного та надійного постачальника м'ясної продукції. Але "Прилуки-Агропереробка" є саме таким! Продукція, що постачається, відповідає всім санітарним, ветеринарним, гігієнічним та іншим нормам, стандартам та правилам, встановленим чинним законодавством України!

Ми здійснюємо продаж охолодженої та замороженої свинини та яловичини в напівтушах. Також пропонуємо купити ковбаси, різні типи м'яса, заморожені напівфабрикати (пельмені, котлети, вареники, голубці) та неймовірно смачні та найсвіжіші копченості оптом. У нас Ви можете замовити свинячу копчену шию, балик, грудинку, щоковину, бекон, буженину і навіть баструму! Баструма – це в'ялена вирізка з яловичого м'яса, яка стане смачною та вишуканою окрасою будь-якого столу.

Завітайте до каталогу нашої продукції та здійснюйте як оптові, так і роздрібні покупки. Щодо умов оформлення замовлення, оплати та доставки можна звертатись до менеджерів нашої компанії, які завжди готові надати Вам якісну консультацію. Для цього набирайте номер телефону, що вказаний в контактній інформації!