Бухгалтерські та аудиторські послуги Україна тепер надає наша компанія!

Бухгалтерські та аудиторські послуги Україна тепер надає наша компанія!

Для більшості компаній України подання фінансової звітності разом з обов'язковим отриманням аудиторського висновку стає дедалі важчим, оскільки постійно з'являються нові вимоги щодо оприлюднення звітності для низки категорій підприємств. Також тепер разом з фінансовою звітністю більшість компаній повинна буде надавати звіт про управління, який відображає стан і перспективи розвитку підприємства і розкриває основні ризики та фактори невизначеності щодо його діяльності.

При веденні підприємницької діяльності дуже важко слідкувати за нововведеннями, адже саме собою ведення бізнесу забирає багато часу, нервів та сил. Навіщо псувати своє життя, якщо можна просто замовити послуги компанії, яка гарантовано все правильно та швидко зробить?

Однією з таких компаній є «Оттен Консалтинг». Ми – англо- та німецькомовна консалтингова компанія, офіс якої розташований в м. Київ. Надаємо широкий спектр послуг, серед яких бухгалтерські та аудиторські послуги Україна. У разі виникнення питань ми залюбки проконсультуємо Вас за номером телефону, вказаному на сайті. Будемо раді співпрацювати з Вами! 

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://otten-consulting.ub.ua/
  • +38 (044) 49277XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create