Доброго Вам дня, шановні відвідувачі порталу. Компанії "Ековод" не байдужі президентські вибори. Тому ми хочемо Вас закликати, щоб Ви прийшли на вибори та проголосували. Ваш голос цінний! Зробіть правильний вибір для себе та своїх дітей. 

Хочемо процитувати музиканта лідера гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука:

«Дорогі українці, майбутнє не можна виграти в лотерею. Майбутнє - це не прикол. Його здобувають відважні, але й відповідальні. Майбутнє, як і доля країни, в наших руках. Давайте не підведемо тих, для кого свобода і гідність - не пусті слова, а омріяна мета, за яку вони віддавали найдорожче. Свобода - не авантюра, вона вимагає відповідальності, а не саркастичної байдужості. Перемога - це не персональна амбіція, вона вимагає надійної команди, а не випадкових людей, зібраних на хайпі. Вибори президента України для мене не «прикол». Тисячі наших співвітчизників, зокрема молодих людей, віддавали своє життя і віддають прямо зараз для того, щоб ми з вами могли вільно обирати. Пам'ятаймо про це. Голосуймо відповідально! Голосуймо не «по приколу»! Не вбиваймо мрію».

Зроби вибір 31 березня.

А зробити правильний вибір допоможуть магнітні електроактиватори Ековод серії ЕАВ та МВ-1.

На сьогодні існує безліч різних технологій очищення і знезараження води. Простому споживачеві важко розібратися в перевагах одних і недоліках інших технологій. Щоб зробити правильний вибір, необхідні хоча б мінімальні знання про воду і різні технології її очищення та знезараження. Фірма "Ековод" спробує допомогти Вам прийняти правильне рішення для вибору необхідної технології, щоб забезпечити Вашу сім'ю чистою, знезараженою і корисною водою.

Купіть апарат Ековод 3, Ековод 6 та Ековод 6 (блок), й додатково Ви отримаєте в подарунок книгу Куртова В. Д. "Про дивовижні властивості електроактивованої води"!

Ми турбуємось про наших покупців, тому пропонуємо Вам:

- кваліфіковану підтримку менеджерів;
- сервісне обслуговування наших спеціалістів;
- гарантію на один рік;
- пожиттєвий сервіс апарату.

Звертайтесь за телефонами: +380671499297, +380442365459, +380503341118 (viber).