Компанія "ОліяПрес" пропонує високоякісне сучасне обладнання, яке призначене для виготовлення та очищення рослинної олії. В асортименті нашого магазину наявні культур-жаровні, дробарки макухи, маслопреси, вібросита для очистки олії, охолоджувачі макухи, екструдери (зернові, харчові, кормові), сушарки лузги, брикетери, транспортери, котли для спалювання відходів тощо.

Чому варто вибирати саме нашу компанію? Бо "ОліяПрес" гарантує надійність пропонованого обладнання, високу продуктивність при зменшенні енергоспоживання, виконання усіх робіт «під ключ». Ми – кваліфікована команда фахівців (досвід роботи з 1999-го року), яка сумлінно працює над виробництвом! Крім того, замовивши обладнання у нас, Ви отримаєте річну гарантію та товар!

Про умови оформлення замовлення, оплату та доставку просимо запитувати у менеджерів нашої компанії! Для зв'язку із ними набирайте номер телефону, що вказаний в контактній інформації! Вигідно купити обладнання для виробництва соняшникової олії можна у нашому інтернет-магазині!