Без газону дуже важко уявити собі заміську ділянку або сад. Для власників дач або заміських будинків це набагато більше, ніж просто трава. Гарний газон – гордість кожного хазяїна, яка цілком має право вважатися головною прикрасою ділянки. Багато власників прагнуть створити класичний строгий газон з різною шовковистою травою або яскравий різнотравний квітучий і запашний луг. Ба більше, газон зазвичай домінує і займає більшу половину ділянки, тому повноправно може вважатись окрасою всієї території.

Але перед тим як купувати насіння газонної трави, спершу потрібно визначитися, яка краще підійде Вашій ділянці. У цьому питанні радимо довіритись рофесіоналам, а саме нашій компанії! Ми реалізуємо широкий асортимент товарів, детальніше ознайомитись з якими Ви можете у нашому каталозі.

Насіння газонних трав оптом за вигідною ціною придбати Ви можете у нас! Нашою особливістю є те, що ми здійснюємо продаж як оптом, так і вроздріб. У разі виникнення питань ми залюбки надамо консультацію з будь-якого приводу. Звертайтесь!