На сьогодні часто постає питання про отримання громадянства Болгарії, що дає можливість іммігрувати до цієї країни. Самостійне здійснення такої процедури дуже копітке та довготривале. Але з компанією Trust Group імміграція в Болгарію стає простішою! 

Trust Group – це компанія з 7-річним досвідом, яка за цей час багатьом допомогла змінити життя на краще! Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, оперативну роботу, 100%-й результат! Висококваліфіковані юридичні спеціалісти компанії надають повну професійну підтримку під час оформлення всіх документів і допомагають стати громадянином Болгарії за спрощеною процедурою!

Тільки прозора співпраця, яка обумовлюється підписанням двостороннього договору! Ми віднайдемо Ваші болгарські корені, зберемо усі необхідні документи та оперативно подамо до Міністерства правосуддя. Після цього Ви з легкістю отримаєте громадянство Болгарії!

Якщо Вас зацікавила така пропозиція, просимо зв'язатися з нами за контактним номером! Ми проконсультуємо Вас з усіх питань! Консультація безкоштовна!