З'явився неприємний запах: одна з причин, щоб змінити запчастини на пральну машину

З'явився неприємний запах: одна з причин, щоб змінити запчастини на пральну машину

Знайома ситуація: ви тільки випрали білизну, дістаєте її з пральної машини, а вона смердить? У підсумку ви ще раз полощете білизну. А тепер хотілося б зрозуміти, що ж стало причиною смороду. Здебільшого це просто ігнорування елементарних правил користування. А якщо ви все це робите, тоді в чому ж причина? Неприємний запах може вказувати на зламані деталі.

Звучить дивно, але таке може бути. Тож разом розберімося: вам потрібно просто почистити прилад чи ж знадобилися нові запчастини на пральну машину? Фахівці інтернет-магазину Patok допоможуть в цьому розібратися.

Що стало причиною неприємного запаху?

• Забився лоток дозатора.

На його стінках залишається плівка від пральних засобів. Вона і стає причиною розвитку бактерій. Вихід: раз на місяць діставати контейнер і мити.

Не забувайте про канал дозатора. Ви можете його самостійно почистити за допомогою йоржика або викличте майстра.

• Зливний фільтр забитий

Все сміття під час прання накопичується саме тут. Поступово він починає смердіти. Тому раз в 6 місяців не забувайте чистити.

• Вода не зливається повністю

Через зламаний зливний насос або неправильне підключення приладу вода залишається всередині. Закриті дверцята сприяють поширенню неприємного запаху. Тому якомога швидше запросіть фахівця.

• Накип на ТЕНі

Сміття, залишки порошку і накип з рідини поступово накопичуються на поверхні деталі. Це і стає причиною смороду, особливо в тому разі, коли машинкою рідко користуються. Щоб цього уникнути, використовуйте спеціальні засоби або скористайтеся народними порадами для чищення. Адже забруднений ТЕН може спричинити серйозні поломки приладу. Тому вчасно змініть його, якщо ситуація вкрай занедбана.

• Шланг подачі води вийшов з ладу

Причиною смороду стали залишки порошку, сміття. Щоб переконатися в зносі шланга, ввімкніть порожню машинку і виставте максимальну температуру. Нічого не допомогло? Викликайте майстра, щоб міняти шланг.

Як бачите, неприємний запах – причина серйозно задуматися про стан пральної машини. Тож не лінуйтеся періодично чистити прилад і запрошувати майстра для профілактичного огляду. Якщо потрібна невелика заміна запчастин, замовте їх в інтернет-магазині Patok. Повірте, це обійдеться набагато дешевше, ніж ремонт і заміна дорогих деталей.

Не ігноруйте елементарні правила догляду, і тоді пральна машина прослужить довгі роки.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create