Придбати якісні та гарні м'які меблі для вітальні тепер стало ще легше – наш інтернет-магазин «Mebelin’s» представляє продукцію преміум-класу виробництва польської фабрики «Wajnert Meble».

Всі вироби ТМ Wajnert відрізняються незвичайною елегантністю і продуманими, вишуканими формами. Це – продукти найвищої якості, які відповідають різним очікуванням клієнтів. Для сучасних інтер'єрів радимо, наприклад, колекцію Space, яка була створена відповідно до останніх тенденцій. Геометричні, прості форми ідеально вписуються у мінімалістичний інтер'єр. Своєю чергою, лінія Modo має мінімалістський, затишний вигляд, завдяки якому кожна кімната набуде унікального характеру. А покупці, які шукають просторі сидіння або спальні місця, можуть вибрати моделі з колекції Barcelona або Life – ці меблі випускаються з висувними сидіннями. Ковток свіжого повітря вітальні надасть крісло Wing. У пропозиціях Wajnert навіть найвибагливіший клієнт знайде щось для себе.

Одного разу куплений набір меблів прослужить вам довгі роки. Оббивка м'яких меблів ТМ Wajnert зроблена з товстих, міцних тканин, а конструкції характеризуються стійкістю до навантажень. І якщо, наприклад, у вас є домашня тварина – собака або кішка, – не слід вибирати дивани або крісла з велюру або аналогічних матеріалів з подібною текстурою. З них буде складно ефективно видаляти шерсть. Варто вибрати тканини, які легко чистити, які ви в достатній кількості знайдете у пропозиції фабрики. Плями набагато краще видно на яскравих тканинах, що варто враховувати, коли у вас вдома маленька дитина. Крім того, люди, які страждають алергією, мають ретельно вибирати комплекти м'яких меблів – через алергію на меблевий кліщ, їх безумовно, доведеться чистити частіше або навіть мити.

Дозвольте меблям бути максимально функціональними та зручними для вас! Зустрічайте і знайомтеся – ТМ Wajnert Meble!