Особлива пропозиція для тих, хто хоче замовити пакети поліетиленові з нанесенням логотипу!

Особлива пропозиція для тих, хто хоче замовити пакети поліетиленові з нанесенням логотипу!

ТОВ "Українські Джерела" стурбоване екологічною ситуацією в Україні. Саме тому 2013-го року ми прийняли рішення виготовляти поліетиленові пакети, до складу яких почали додавати оксо-біорозкладну добавку d2w. Ця добавка сприяє поступовому розкладанню пакета на воду, вуглецевий газ та біомасу. Незалежно від місця, де буде лежати біопакет, – земля чи вода, та умов – спека чи холод, – за три роки поліетиленовий пакет зникне. Від нього не залишиться ні дрібних частинок, ні шкідливих речовин або газів. У такий спосіб використання пакетів не приноситиме довготривалої шкоди.

Особливістю цього пакета є не тільки його екологічність, а й чудові властивості, які допомагають якісно нанести зображення для реклами. Тож якщо Ви теж схвильовані екологічною ситуацією в країні та хочете замовити пакети поліетиленові з нанесенням логотипу, рекомендуємо вибрати для цього біорозкладний пакет. Ви платите як за звичайний пакет, а ми візьмемо на себе усі витрати на виробництво пакетів з оксо-біорозкладною добавкою!

За детальною інформацією телефонуйте за контактним номером!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://ukrd.ub.ua/
  • +38 (044) 428-10-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини по темі Показати ще

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create