Увага! ПЦ "Максіпрінт" надає якісні послуги флексодруку!

Увага! ПЦ "Максіпрінт" надає якісні послуги флексодруку!

Товариство з обмеженою відповідальністю «Поліграфічний центр "Максіпрінт"» – це надійна компанія, яка надає широкий спектр флексографічних послуг. Зокрема, у нас можна замовити виготовлення самоклейної етикетки та рулонної упаковки для харчової та промислової продукції. Друк здійснюється на семифарбовому флексографічному обладнанні, що дозволяє виготовляти етикетки і рулонну упаковку шириною до 320 мм з кроком друку до 514 мм. Використовуються тільки сертифіковані матеріали від найкращих світових виробників.

Ми гарантуємо нашим клієнтам високу якість виконання замовлення, виготовлення будь-якої кількості товару, адже приймаємо навіть надзвичайно великі замовлення. До того ж ми беремо на себе обов'язок вчасно надати клієнту готове замовлення! Окрім високої якості надання послуг, швидкого терміну обробки замовлення, наша компанія пропонує ще й надзвичайно вигідну цінову політику! Ми постійно розвиваємось, щоб наші послуги цілком відповідали вимогам клієнта.

Телефонуйте, щоб дізнатися більше про наші послуги флексодруку!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://pcmaxiprint.ub.ua/
  • +38 (044) 22371XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create