Веломагазин запчастини тепер в Кременці! Підприємство Torgbaza відкриває нову майстерню з ремонту велосипедів. Ми пропонуємо ремонт велосипедів різної складності, комплектуючі та аксесуари до Вашого велосипеда! У нашому сервісі працюють кваліфіковані майстри, які здійснять ремонт на найвищому рівні!

Серед асортименту Ви знайдете шосейні, дорожні та гірські велосипеди, також пропонуємо варіанти для дітей з допоміжними колесами. Детальніше ознайомитися з нашим асортиментом Ви можете у "Каталозі товарів" або безпосередньо в нашому магазині-майстерні, що розташований за адресою м. Кременець, вул. Симона Петлюри, буд. 28а.

У разі виникнення потреби наш менеджер-консультант допоможе Вам підібрати велосипед. Для цього необхідно звернутись за номером, вказаним на сайті. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якого товару, умов оплати та доставки.

Ми також реалізуємо товари оптом, узгодити деталі Ви можете з менеджером. При замовленні товарів більше ніж на 3000 $ – доставка безкоштовна. Завітайте до нашого магазину або вибирайте велосипед в онлайн-режимі.

Ми чекаємо на Вас!