Завойовуємо свого клієнта ONLINE

В наш час відкривається дуже багато салонів. І новачку у цій сфері потрібно докласти усіх зусиль, щоб клієнт прийшов саме до нього. Тому для заохочення клієнта відвідати саме ваш салон недостатньо гарної вивіски на фасаді приміщення. Потрібно залучати сучасні технології. Ось деякі з них, які рекомендуємо застосувати, і ви дуже швидко побачите позитивні результати в динаміці відвідуваності вашого салону.

Створити сайт

У вас обов'язково повинен бути стильний, професійний веб-сайт – клієнти, які дізнаються про вас, будуть шукати його, щоб подивитися на послуги, які доступні саме у вашому салоні, довідатися про ціни і знайти ваші контактні дані. Також зможуть побачити відгуки та результати роботи ваших майстрів. 
Щоб запустити веб-сайт, ви можете або найняти незалежного веб-розробника для роботи, або використовувати платформу для створення веб-сайтів. Економічні і прості у використанні, ці платформи ідеально підходять для початківців.

Використовуйте соціальні мережі

У соціальних мережах ви можете обмінюватися зображеннями і подробицями щодо ваших процедур, обстановки в салоні і розповідати про ваших майстрів, що дає потенційним клієнтам відчуття знайомства з вашим салоном.