Наша компанія пропонує надзвичайно великий асортимент товарів для виноробства різного рівня – як для професіоналів, так і для початківців. Зокрема, відтепер термоковпачки для пляшок доступні у 15 кольорах: прозорий, золотий, срібний, бронзовий, салатовий, молочний, жовтий, зелений, чорний, блакитний, бордовий, синій, фіолетовий, червоний, рожевий, персиковий. Також можливе глянцеве або матове кольорове покриття (фольга).

Таке поповнення асортименту дозволяє Вам підібрати не лише якісний ковпачок, але й потрібний колір, який допоможе доповнити дизайн пляшки та навіть зробити Ваше вино впізнаваним. Такий декоративний елемент – це не лише надійне коркування Вашого напою, але й стильний декор пляшки! Також у нашому асортименті в наявності кронени, корки, пробки різного типу за доступними цінами.

Вибрати потрібний колір, дізнатися ціну та інші характеристики термоусадочних ковпачків Ви можете у "Каталозі товарів". У разі потреби наші консультанти допоможуть Вам підібрати потрібний товар. Працюємо по всій Україні. Чекаємо на Ваші замовлення!