Зараз в моді речі унісекс. Вони зроблені таким чином, що підходять як чоловікам, так і жінкам. І ось ця тенденція "докотилася" і до ювелірних прикрас. Багато аксесуарів виготовлено таким чином, що часом буває складно зрозуміти, що і кому призначається.

Часто через це виникають безглуздості. Тому не завадить знати, чим чоловічі каблучки відрізняються від жіночих. А щоб в цьому краще розібратися, прислухайтеся до порад інтернет-магазину «Онікс».

На що звертати увагу?

Якщо трохи придивитися, то швидко знайдете відмінності. І для цього не потрібно ювелірної освіти.

Товщина

Аксесуари для чоловіків більш масивні. Хоча зустрічаються і жіночі доволі товсті, але ці ще більші. Водночас вони комфортні в носінні і не заважають під час виконання справ або під час водіння.

Простіші лінії в оформленні

Для чоловічих перснів характерна плавність ліній. А ось жіночі можуть бути оформлені більш різноманітно.

Мінімум вставок

Якщо тут і є камені, то максимально непомітні. Винятком можуть стати печатки. Тут може бути одна велика вставка в обрамленні дрібних.

Що стосується жіночих, то тут більше різноманітності. Маленькі, великі, однотонні, різнобарвні – вибір просто колосальний.

Декоративні переваги

Оскільки чоловіки стримано ставляться до вибору аксесуарів, вони віддають перевагу класиці. Вона в будь-якому випадку буде доречною. Є, звичайно, й інші варіанти, але їх вибирають рідше, оскільки вони не вважаються універсальними.

А ось жіночі більш різноманітні. Дами часто люблять доповнювати образ аксесуарами, і хочеться їх міняти якомога частіше.

Якщо підбити підсумок, то чоловіки люблять більш стримані прикраси, які не дуже привертають до себе увагу. А ще вони хочуть, щоб аксесуари підходили під різний одяг. Взагалі сильна половина людства найчастіше носить тільки обручку, може ще доповнити печаткою.

А ось жінки в цьому плані виявляють більше фантазії і купують різні моделі. Їх шкатулка постійно чимось поповнюється.

Ювеліри це знають і створюють кільця для нього і для неї різного оформлення. Це дозволяє підібрати аксесуари як окремо, так і для пари.

В інтернет-магазині «Онікс» знайдеться все. Тому робіть оригінальний подарунок своїм рідним і не забувайте про себе.