Забивання каналізаційних труб – одна з найнеприємніших побутових проблем, з якою стикаються мешканці будинків, власники громадських закладів, промислових підприємств. Багато хто, зіткнувшись з цією проблемою, використовує для її усунення розрекламовані хімічні засоби. Однак вони виявляються не такими ефективними, оскільки усунути проблему можуть тільки професіонали з досвідом і відповідним обладнанням.

Саме така команда чекає вас в компанії «Trubolub». Прочистка каналізації – робота, в якій ми досягли недосяжних висот. Завдяки багаторічному досвіду ми усуваємо найскладніші проблеми за короткий термін, використовуючи сучасні методи, не порушуючи цілісність труб.

Коли без прочищення каналізації не обійтися?

Зрозуміти, що каналізаційна система потребує очищення, дуже просто – з'являються характерні ознаки засмічення:

• вкрай неприємний запах;
• повільний стік води;
• рідина взагалі не йде в стоки.

Ці сигнали говорять про те, що настав час звернутися в компанію «Труболюб» за професійною допомогою. Багато хто вважає, що ця проблема виникає тільки в старих будівлях, де система зносилася. Однак забруднення каналізації виникають і через її неправильну експлуатацію.

Залежно від обставин прочищення виконується одним з двох методів – механічним або гідродинамічним. Для того щоб не допустити виникнення критичної ситуації, фахівці радять не менш як двічі на рік здійснювати профілактичне очищення.

«Trubolub» – прочищаємо стоки швидко, якісно, недорого! Труднощі можуть виникнути в будь-який час доби, але ми працюємо цілодобово, і вам не доведеться чекати ранку, щоб викликати майстрів. Перед тим як приступити до роботи, ми здійснюємо діагностику, що дозволяє з'ясувати причину засмічення і швидко її усунути. Вартість послуги залежить від складності робіт, але в будь-якому разі ціни у нас найдоступніші.

Ми працюємо не тільки в столиці, а й по всій Київській області. Оплата здійснюється тільки після того, як все закінчено. Не варто витрачати час, намагаючись усунути неприємність самостійно. Відсутність результату і втрачений час – не єдині труднощі: без досвіду можна ускладнити становище, порушити цілісність системи. Замовивши послугу з прочищення каналізації у нас, ви покладете кінець мукам!