Вже багато європейських країн по достоїнству оцінили такий будівельний матеріал, як керамзитобетон. В Європі попит на нього у 5 разів більший. Обумовлена така популярність керамзитобетону його чудовими характеристиками. У Європі, як ми знаємо, цінують екологічність, а керамзитобетон є екологічно чистим матеріалом!

Спосіб його виготовлення досить простий, він передбачає змішування цементу, води та наповнювача. Наповнювачем у цьому випадку є керамзит, хоча можуть застосовуватися й інші добавки.

Керамзитобетон – це універсальний матеріал, який використовують під час будівництва приміщень, парканів, стяжок під підлогу і навіть фундаменту. Українцям варто звернути більшу увагу на цей матерал, адже він досить стійкий до багатьох чинників. 

Компанія "ВК Сервіс" пропонує вигідні ціни на керамзитобетон. Оскільки ціна на нього і так не надто висока, то з найкращою ціною, яку ми пропонуємо, Ви отримаєте максимально вигідну пропозицію! Для уточнення будь-якої інформації телефонуйте за контактним номером!