Всі пам'ятають казку з дитинства «Маша і ведмеді», де головна героїня довго не могла заснути, поки не знайшла ліжечко маленького ведмедика. Це здається дивним, але таке трапляється і в житті. Згадайте, як довго ви не могли заснути, коли були в гостях або зупинялися в готелі.

А вся справа в невідповідній жорсткості. І ось тепер ви хочете собі матрац купити і зовсім не знаєте, який вибрати. Не хочеться ж постійно мучитися і недосипати. Ось інтернет-магазин Barin House і зібрав корисні поради, які допоможуть вибрати основу для спального місця.

Як розібратися в жорсткості?

Виробники матраців виділяють 5 типів жорсткості. Про них докладніше поговоримо і зрозуміємо, кому і що підходить.

Жорсткий

Ідеально підходить:

• для людей з вагою більше 90 кг;
• для маленьких дітей (до 4 років);
• для людей з проблемами ОРС (після консультації з лікарем).

Від такого типу жорсткості необхідно відмовитися людям віком понад 55 років і людям з маленькою вагою.

М'який

Його рекомендують людям похилого віку і тим, хто має невелику вагу. Всім іншим не зовсім підходить. Дітям і підліткам такий матрац категорично заборонений.

Середній

Просто ідеальний варіант для постійного використання, якщо, звичайно, у вас немає проблем зі здоров'ям. Завдяки комбінації м'яких і жорстких шарів отримується хороша і комфортна поверхня.

Помірна м'якість або твердість

Це для тих, хто ще не розібрався, підходить м'яка чи жорстка поверхня. Ці варіанти не такі м'які або жорсткі. Підбираючи їх, пам'ятайте про ті ж обмеження, що і для класичного типу наповнювача. Якщо ви не входите ні в одну з цих груп, можете сміливо вибирати.

З цим все зрозуміло, а тепер поговоримо, як жорсткість матраца впливає на спосіб життя.

Активно займаєтеся фізичними навантаженнями? Тоді вибирайте жорсткий або помірно жорсткий варіант. Він забезпечить оптимальну підтримку м'язів і вплине на їх розслаблення.

За день мало рухаєтеся? Тоді беріть моделі, протилежні попереднім. Також підійде середня жорсткість. Такі матраци поліпшать кровообіг і добре підтримають м'язи.

Якщо відчуваєте біль в спині, краще проконсультуйтеся з лікарем. Він уже підкаже, на якій поверхні краще спати.

Враховуючи рекомендації інтернет-магазину Barin House, ви підберете ідеальне спальне місце, і у вас точно не повториться ситуація, як в казці про Машу. Приємного відпочинку!