Здавна в Україні рушник був не просто окрасою оселі, а священним предметом. Люди вірили в його чарівну силу дарувати добро, щастя, мир та злагоду. Йдеться не про звичайний рушник, а вишиваний! Для тих хто шанує українські традиції у нас є особлива пропозиція - схема для вишивки рушника. З нашими схемами, Ви зможете власноруч створити оберіг, і разом з тим прекрасний подарунок! А також є можливість замовити схеми весільних рушників, які є атрибутом для справжнього національного святкування.

У нас є безліч варіантів схем, простіших та складніших, невеликих та об'ємних. У нашому інтернет-магазині кожен зможе обрати орнамент, який найбільше до вподоби!
Оформити замовлення можна легко, просто додавши товар у корзину. Доставка здійснюється по всій території України, та обговорюється з кожним клієнтом індивідуально!

За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів компанії. Для цього потрібно зателефонувати за контактним номером, або написати нам! Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!