Лазерна імплантація зубів відтепер і в нашому каталозі послуг!

Лазерна імплантація зубів відтепер і в нашому каталозі послуг!

Для переважної більшості населення відвідування стоматолога є малоприємним процесом, навіть якщо йдеться про банальний профілактичний огляд. У разі якщо у зубному ряді відсутні один або кілька зубів, постає питання про їхню імплантацію.

Лазерна імплантація зубів є одним із найсучасніших методів імплантації. Оскільки встановлення імплантів відбувається без механічного впливу на ясна, усі необхідні надрізи здійснюють лазером. Таким чином процес імплантації є менш болючим для пацієнта. Також тривалість процедури суттєво зменшується.

Завдяки використанню лазера потрібно значно менше анестезії, тому шкода для організму є мінімальною. Період відновлення є значно коротшим, оскільки було здійснено мінімальне втручання.

У клініці "Формула" працюють тільки найдосвідченіші спеціалісти. Також ми використовуємо найякісніші матеріали та працюємо за провідними технологіями. Уточнити будь-яку інформацію можна за контактним номером телефону.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://stomat-formula.ub.ua/

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create