WOTEX Second-Hand – це надійний постачальник високоякісного одягу з Європи. Ми співпрацюємо з такими країнами, як США, Англія, Бельгія, Німеччина, Італія, Канада, Голландія, Швейцарія, та деякими іншими. Це означає, що клієнти, які завітали до нашого інтернет-магазину, мають змогу придбати речі секонд хенд відмінної якості. Йдеться не тільки про одяг, а й про аксесуари, домашній інвентар, побутову хімію та інше. Якщо ж говорити виключно про одяг, то в нашому асортименті може щось знайти для себе кожен, адже в наявності одяг для різних вікових категорій та для абсолютно різних подій. В нашому інтернет-магазині можна замовити оригінальні брендові речі за вигідними цінами.

До того ж здійснювати покупки у нас дуже зручно. Замовлення робиться в один клік, а доставка можлива по всій території України будь-яким зручним для Вас перевізником. Спосіб доставки обговорюється з кожним клієнтом індивідуально!

З приводу усіх питань просимо звертатися до менеджерів нашої компанії. Для цього варто просто зателефонувати за контактним номером.