Розширення асортименту: відтепер у продажу гранітні сляби!

Розширення асортименту: відтепер у продажу гранітні сляби!

«Граніт ЛТД» – це надійна компанія, яка є власником родовища у Житомирський області та посідає провідні позиції з видобування каменю. Завдяки наявності власної площі видобутку сировини наша компанія пропонує клієнтам тільки якісну продукцію.

Нашою метою є забезпечення споживачів якісним гранітом габро та виробами з нього. Ми прагнемо до постійного вдосконалення, тому безперервно розвиваємось. Одним із напрямів розвитку є розширення асортименту, щоб задовольнити більшу кількість потреб споживача. Відтепер у нас можна буде замовити гранітні сляби (з англ. slab – плита, пластина, великий шматок), що являють собою плити з мармуру, онікса, сланцю, граніту та інших кам'яних порід.

По-друге, ми намагаємось забезпечити максимально комфортний сервіс. Тому у нас немає єдиного варіанту оплати чи доставки. Здійснюючи замовлення у нас, кожен клієнт може розраховувати на максимально комфортне отримання товару у найкоротші терміни.

За детальною інформацією телефонуйте!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://granitltd.ub.ua/
  • +38 (04133) 4-58-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create