Рослинна олія необхідна людині для повноцінного харчування, оскільки вона містить поліненасичені жирні кислоти, що захищають наші клітини від негативних впливів і руйнування, а також мають багато вітамінів та поживних речовин. Водночас соняшникова олія залишається найпопулярнішою, тому що її виробляють в Україні, та й коштує вона набагато менше. Нейтральний смак соняшникової олії дає можливість як смажити на ній їжу, так і використовувати її в процесі приготування салатів та інших страв, які не піддаються термічній обробці.

Рафінація олії, тобто процес відділення вільних жирних кислот і фосфоромістких речовин, відбувається з використанням спеціального обладнання. За допомогою однієї одиниці такого обладнання за добу можна зробити приблизно 500 тонн продукції.

Придбати обладнання, за допомогою якого здійснюється рафінація олії, Ви можете у нас! ТОВ «Механозборочний універсальний завод» працює на українському ринку ще з 2005 року. За цей час ми встигли напрацювати базу клієнтів, які до сьогодні купують наше обладнання. Незважаючи на це, ми завжди готові до нових партнерських відносин!

Будемо раді співпрацювати!