Рафінація олії стала ще доступнішою разом з нашим обладнанням!

Рафінація олії стала ще доступнішою разом з нашим обладнанням!

Рослинна олія необхідна людині для повноцінного харчування, оскільки вона містить поліненасичені жирні кислоти, що захищають наші клітини від негативних впливів і руйнування, а також мають багато вітамінів та поживних речовин. Водночас соняшникова олія залишається найпопулярнішою, тому що її виробляють в Україні, та й коштує вона набагато менше. Нейтральний смак соняшникової олії дає можливість як смажити на ній їжу, так і використовувати її в процесі приготування салатів та інших страв, які не піддаються термічній обробці.

Рафінація олії, тобто процес відділення вільних жирних кислот і фосфоромістких речовин, відбувається з використанням спеціального обладнання. За допомогою однієї одиниці такого обладнання за добу можна зробити приблизно 500 тонн продукції.

Придбати обладнання, за допомогою якого здійснюється рафінація олії, Ви можете у нас! ТОВ «Механозборочний універсальний завод» працює на українському ринку ще з 2005 року. За цей час ми встигли напрацювати базу клієнтів, які до сьогодні купують наше обладнання. Незважаючи на це, ми завжди готові до нових партнерських відносин!

Будемо раді співпрацювати!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://maslopress.ub.ua/
  • +38 (067) 729-73-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create