Шлях на роботу кожного з нас пролягає через транспортні засоби, а особливо через поручні і нашу взаємодію. Діставшись робочого місця, ми не підемо насамперед мити руки, а зовсім забуваємо про це та йдемо готувати каву, чай тощо. Впродовж дня виникає безліч моментів, коли необхідно помити руки, але що робити, якщо не завжди є можливість для цього?

Тут на допомогу прийде наш інтернет-магазин, який має широкий асортимент товарів, серед яких Ви можете знайти дезінфікуючий засіб для рук, який можна застосовувати не лише для власного користування, а й в медичних установах, на підприємствах харчової промисловості та громадського харчування. Вся продукція є сертифікованою для використання в Україні та має всі підтверджувальні документи. Доставка здійснюється в будь-яку точку України в найкоротші терміни зручним для клієнта способом.

У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці товару!