Компанія "Фавор" розширює географію діяльності: церковні меблі та начиння продаються нами тепер не тільки по Україні, а й за кордоном!

Компанія "Фавор" розширює географію діяльності: церковні меблі та начиння продаються нами тепер не тільки по Україні, а й за кордоном!

Компанія «Фавор» – це не просто реалізатор церковного начиння, а надійний виробник, який розпочав свою діяльність ще 1997-го року. Нашою метою завжди було забезпечення клієнтів якісним товаром, тому ми ніколи не зупинялися на досягнутому, а постійно розвивалися. Це дозволило нам підкорити клієнтів з усієї України.

Прийшов час розширювати свої межі. На численні запити ми вирішили забезпечувати церковними меблями країни СНД, Європу, США та Канаду.

Церковні меблі та начиння для нас не просто товар, ми розуміємо усю відповідальність, яка покладається на нас, тому дуже уважно проектуємо та виготовляємо церковні атрибути.

Асортимент пропозицій надзвичайно широкий:

• виготовлення меблів: кіоти, жертовники, аналої, вівтарі, престоли;
• літургійний посуд: чаші, кубки, ложечки, дискоси та ін.;
• виготовлення хрестів різного призначення тощо.

Ознайомитися із нашим асортиментом можна у каталозі товарів. Оформлення замовлення здійснюється в один клік. Потрібно просто додати товар у кошик. Всі питання можна уточнити у менеджерів компанії.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create