Надійна компанія "Промгазапарат" – це не просто реалізатор обладнання, а виробник, який постійно розвиває і вдосконалює свою продукцію! Однією із наших пропозицій тепер є газові повітронагрівачі для опалення промислових і громадських будівель серії АЕРТОН-... Н, які застосовуються для обігріву виробничих і громадських будівель, сільськогосподарських об'єктів (теплиці, пташники, свинарні і т. п.), складських приміщень, спортивних споруд тощо.

Особливістю обладнання цієї серії є те, що у ньому застосовується нова технологія спалювання газоподібного палива MINOX, яка зумовлює зниження втричі рівня викидів NOx.

До того ж газові повітронагрівачі серії АЕРТОН-... Н дозволяють зменшити фінансові витрати. Так, використання вищезгаданої серії дозволяє у 3-5 разів зекономити на вартості отримання тепла.

Дізнатися ціну на теплогенератори серії АЕРТОН-... Н можна у менеджерів компанії. Для цього Вам потрібно просто зателефонувавти за номером, що вказаний в контактах! Звертайтеся, будемо раді стати корисними для Вас!