Газові повітронагрівачі АЕРТОН-... Н – якісно нове рішення в опаленні промислових і громадських будівель!

Газові повітронагрівачі АЕРТОН-... Н – якісно нове рішення в опаленні промислових і громадських будівель!

Надійна компанія "Промгазапарат" – це не просто реалізатор обладнання, а виробник, який постійно розвиває і вдосконалює свою продукцію! Однією із наших пропозицій тепер є газові повітронагрівачі для опалення промислових і громадських будівель серії АЕРТОН-... Н, які застосовуються для обігріву виробничих і громадських будівель, сільськогосподарських об'єктів (теплиці, пташники, свинарні і т. п.), складських приміщень, спортивних споруд тощо.

Особливістю обладнання цієї серії є те, що у ньому застосовується нова технологія спалювання газоподібного палива MINOX, яка зумовлює зниження втричі рівня викидів NOx.

До того ж газові повітронагрівачі серії АЕРТОН-... Н дозволяють зменшити фінансові витрати. Так, використання вищезгаданої серії дозволяє у 3-5 разів зекономити на вартості отримання тепла.

Дізнатися ціну на теплогенератори серії АЕРТОН-... Н можна у менеджерів компанії. Для цього Вам потрібно просто зателефонувавти за номером, що вказаний в контактах! Звертайтеся, будемо раді стати корисними для Вас!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://agaz.ub.ua/
  • +38 (044) 538-07-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create