Послуга, яку ми пропонуємо, передбачає ретельне дослідження ділянки, аналіз її особливостей у передпроектний період. Прибувши на Вашу ділянку, фахівці компанії здійснять геологічну розвідку грунту, складуть звіт щодо складу грунтів. Вони повідомлять про рівень грунтових вод та стійкість схилів, за потреби забезпечать Вас інформацією про те, на яку глибину закладати інженерні мережі та яка максимальна кількість поверхів можлива для забудови у цьому місці. Вартість геологічних (та геодезичних) вишукувань може варіюватися, адже на неї впливають кілька чинників.

Дізнатися приблизну вартість отримання послуги інженерно-геологічні вишукування грунту можна у менеджерів компанії. Для цього просто зателефонуйте за номером, що вказаний в контактній інформації.

У якості надання пропонованої послуги сумніватися не варто, адже компанія "Вікорт" включила до своєї команди найкращих геологів з усієї України, які підходять до своєї роботи з високим професіоналізмом та великою відповідальністю. Саме це дозволяє нам виконувати роботу якісно та оперативно!