Зернові екструдери українського виробника!

Зернові екструдери українського виробника!

Зернові екструдери призначені для переробки зерна під дією високої температури. Їх використовують на підприємствах із виготовлення комбікормів для тварин та на фермерських господарствах. Корм, отриманий таким способом, використовують для годівлі ВРХ, птиці, свиней.

Під час переробки зерна у екструдері сировина проходить кілька стадій переробки: теплову, знезараження та стерилізацію, часткове обезводнення, профілювання та стабілізацію. Внаслідок цього значно покращуються смакові властивості корму, оскільки у процесі переробки утворюються різноманітні ароматичні речовини.

Використовуючи зерновий екструдер, Ви зможете підвищити ефективність годівлі тварин та зменшити рівень захворюваностей серед тварин. Ми постійно удосконалюємо наше обладнання, для того щоб покращити його технічні характеристики.

Здійснити замовлення можна у компанії-виробника "Лаврін". Гарантійне обслуговування становить 1 рік. Продуктивність роботи – 20-1000 кг/год. Здійснюємо доставку по Україні, країнах СНД та близького зарубіжжя.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://lavrin-oil.ub.ua/
  • +38 (056) 796-60-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create