Компанія «Техносервіс» пропонує послугу з виготовлення металевих шильдів, що здійснюється за новітньою швейцарською технологією металографіки GEDACOLOR®. Така технологія дозволяє варіювати кольори та шрифти, чого не можуть запропонувати багато інших технологій.

Крім того, що ми виготовляємо високоякісний товар, то ще й намагаємось зробити це у найкоротші терміни. Завдяки цьому наші клієнти можуть отримати шильди та металеві таблички протягом одного робочого дня з моменту оформлення замовлення. Ми прагнемо бути компанією № 1 в Україні з виготовлення маркувально-інформаційної, рекламної та сувенірної металевої продукції для різних галузей промисловості. У зв'язку із цим ми не лише здійснюємо висококласне виробництво, а й намагаємось максимально вдосконалити рівень обслуговування клієнтів.

Станьте нашим клієнтом вже сьогодні та відчуйте на собі усі переваги співпраці із компанією «Техносервіс»! З приводу усіх питань можна звертатися до менеджерів компанії, які охоче проінформують Вас! Телефон для довідок вказано в контактах!