Поповнення у каталозі – посухостійкий газон!

Поповнення у каталозі – посухостійкий газон!

Газон є найкращим методом покриття земельної ділянки. Гарне зелене покриття не тільки є візуально привабливим, але й практичний. Газон робить повітря більш м’яким та зволоженим, що особливо приємно у спекотну погоду.

Виділяють найрізноманітніші види газонів, для яких необхідно замовляти різні види насіння. Посухостійкий газон є одним із найкращих методів для покриття Вашої земельної ділянки, особливо якщо неможливо забезпечити належний полив кілька разів на день. Це досить актуально у сучасних реаліях, коли клімат стає дедалі сухішим.

Насіння посухостійкого газону складається із суміші овсяниці овечої. Росте такий газон досить повільно та в кінцевому підсумку є низькорослим, тому його активно використовують як на різних площах громадського значення, так і в приватному секторі.

Ми здійснюємо оптовий та роздрібний продаж товарів по всій території України. Спосіб оплати визначається в індивідуальному порядку з кожним клієнтом. Звертайтеся!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://gazoni.ub.ua/
  • +38 (061) 212 09 XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create