Запірно-пломбувальний пристрій – пристрій, що складається з пломби в єдиній конструкції з пристроєм для блокування та призначений для запирання й пломбування дверей, люків вагонів та контейнерів. Він використовується у багатьох сферах та не потребує допоміжних інструментів під час монтажу.

ЗПП купити Ви можете у нас! В каталозі представлені ЗПП двох типі – ЗПП тросового типу у вигляді троса з гнучким блокуючим елементом (такі пломби дозволяють проводити одночасне замикання та опломбування об'єктів з незбіжними пломбувальними отворами, які розташовані на відстані один від одного) та ЗПП болтового типу - це високонадійні ЗПП, які призначені для одночасного замикання та пломбування таких об'єктів: складські приміщення, морські, авіаційні та залізничні контейнери.

У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці товару, умов оплати та доставки. З нами легко та приємно співпрацювати, а якість продукції це тільки підтвердить!