ЗПП купити можна у ТОВ "ЯНГУЛ"!

ЗПП купити можна у ТОВ "ЯНГУЛ"!

Запірно-пломбувальний пристрій – пристрій, що складається з пломби в єдиній конструкції з пристроєм для блокування та призначений для запирання й пломбування дверей, люків вагонів та контейнерів. Він використовується у багатьох сферах та не потребує допоміжних інструментів під час монтажу.

ЗПП купити Ви можете у нас! В каталозі представлені ЗПП двох типі – ЗПП тросового типу у вигляді троса з гнучким блокуючим елементом (такі пломби дозволяють проводити одночасне замикання та опломбування об'єктів з незбіжними пломбувальними отворами, які розташовані на відстані один від одного) та ЗПП болтового типу — це високонадійні ЗПП, які призначені для одночасного замикання та пломбування таких об'єктів: складські приміщення, морські, авіаційні та залізничні контейнери.

У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за номером, вказаним на сайті, до нашого менеджера. Ми залюбки надамо консультацію щодо будь-якої одиниці товару, умов оплати та доставки. З нами легко та приємно співпрацювати, а якість продукції це тільки підтвердить!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://plomby.ub.ua/
  • +38 (057) 75173XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create