Оновлення асортименту в Ековод !

Оновлення асортименту в Ековод !

Привіт, друже! В компанії "Ековод" – поповнення! Від сьогодні ми пропонуємо нашим клієнтам:

Йодіс Календула
ЙОДІС + Se 50 мг\дм3

Йодіс Календула

Кожній жінці хочеться бути щасливою, коханою та здоровою.

І тільки наймудріші представниці прекрасної статі пам'ятають, що щасливе життя неможливе без здоров'я в статевій сфері й належної уваги до нього...

Однією з актуальних проблем практичної гінекології є запальні захворювання жіночих статевих органів. На основі досліджень встановлено, що проблемами, пов'язаними із запальними процесами жіночих геніталій, страждають близько 70 % жінок.

Стресові ситуації, зниження імунітету й інші негативні фактори сприяють порушенню нормальної вагінальної мікрофлори, тим самим провокуючи виникнення гінекологічних захворювань як інфекційної, так і неінфекційної етіології.

Для розв'язання цих проблем особливу увагу вчених і лікарів-практиків направлено на використання препаратів йоду у зв'язку з їх антисептичною, протизапальною, антимікробною, протигрибковою, антивірусною, імуностимулюючою дією.

ЙОДІС + Se 50 мг\дм3

Для повноцінного життя всьому живому потрібні різні вітаміни, мікроелементи та інші корисні речовини.

Тому йод і селен – такі важливі для здоров'я людини мікроелементи, також і життєво необхідні для росту і розвитку тваринного і рослинного світу.

«Йодіс + Se» – продукт, спеціально розроблений з метою турботи про здоров'я домашніх і сільськогосподарських тварин, риб, інших ссавців і комах.

У ньому використовуються найкращі форми органічного йоду і селену, що дозволяє отримувати стійкий позитивний результат.

Дія кожного з цих мікроелементів дуже корисна. А надходження в організм йоду і селену одночасно підсилює дію один одного і робить їх властивості дійсно безцінними.

Йод і селен беруть участь в регуляції росту і розвитку тварин, беруть активну участь в синтезі гормонів щитовидної залози, регулюють і підтримують імунітет, чинять потужну антиоксидантну дію, покращують всі біохімічні процеси в організмі та багато іншого.

Отже, для повноцінної і якісної життєдіяльності «братів наших менших» рекомендуємо Вам додавати «Йодіс + Se» в процес їх випоювання/годування як в виробничих, так і в побутових умовах.

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://Ecovod.ub.ua/
  • +38 (067) 14992XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create