Привіт, друже! В компанії "Ековод" – поповнення! Від сьогодні ми пропонуємо нашим клієнтам:

• Йодіс Календула
• ЙОДІС + Se 50 мг\дм3

Йодіс Календула

Кожній жінці хочеться бути щасливою, коханою та здоровою.

І тільки наймудріші представниці прекрасної статі пам'ятають, що щасливе життя неможливе без здоров'я в статевій сфері й належної уваги до нього...

Однією з актуальних проблем практичної гінекології є запальні захворювання жіночих статевих органів. На основі досліджень встановлено, що проблемами, пов'язаними із запальними процесами жіночих геніталій, страждають близько 70 % жінок.

Стресові ситуації, зниження імунітету й інші негативні фактори сприяють порушенню нормальної вагінальної мікрофлори, тим самим провокуючи виникнення гінекологічних захворювань як інфекційної, так і неінфекційної етіології.

Для розв'язання цих проблем особливу увагу вчених і лікарів-практиків направлено на використання препаратів йоду у зв'язку з їх антисептичною, протизапальною, антимікробною, протигрибковою, антивірусною, імуностимулюючою дією.

ЙОДІС + Se 50 мг\дм3

Для повноцінного життя всьому живому потрібні різні вітаміни, мікроелементи та інші корисні речовини.

Тому йод і селен – такі важливі для здоров'я людини мікроелементи, також і життєво необхідні для росту і розвитку тваринного і рослинного світу.

«Йодіс + Se» – продукт, спеціально розроблений з метою турботи про здоров'я домашніх і сільськогосподарських тварин, риб, інших ссавців і комах.

У ньому використовуються найкращі форми органічного йоду і селену, що дозволяє отримувати стійкий позитивний результат.

Дія кожного з цих мікроелементів дуже корисна. А надходження в організм йоду і селену одночасно підсилює дію один одного і робить їх властивості дійсно безцінними.

Йод і селен беруть участь в регуляції росту і розвитку тварин, беруть активну участь в синтезі гормонів щитовидної залози, регулюють і підтримують імунітет, чинять потужну антиоксидантну дію, покращують всі біохімічні процеси в організмі та багато іншого.

Отже, для повноцінної і якісної життєдіяльності «братів наших менших» рекомендуємо Вам додавати «Йодіс + Se» в процес їх випоювання/годування як в виробничих, так і в побутових умовах.