Компанія «Спецтехпром» займається виготовленням та реалізацією захисних масок із якісного синтетичного матеріалу, який є гіпоалергенним. Такі маски не перешкоджають вільному диханню. Для максимальної зручності використання захисної маски її оснащено носовим фіксатором. Маски, які пропонує наш інтернет-магазин, досить естетичні, їх можна замовити в різних кольорах: синій, білий, зелений.

«Спецтехпром» пропонує своїм клієнтам медичні маски виключно високої якості, які забезпечать 100%-й захист органів дихання. Вони мають необхідні сертифікати якості та реєстраційні документи.

У разі браку товару – йдеться не тільки про виробництво медичних масок, а й про інші товари, які наявні в нашому каталозі, – ми готові прийняти повернення! Тож Ви повністю убезпечені від неякісного товару! До того ж у нас хороший сервіс, оперативна обробка замовлення, можливість доставки різними способами.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, Ви можете оформити замовлення онлайн або за контактним номером. Звертайтеся, будемо раді бачити Вас у числі клієнтів «Спецтехпром»!