Усе, що роблять дорослі, вони роблять для того, щоб їхні діти були щасливими. Подарувати щастя дитині нескладно. Для цього вистачить нової іграшки.

Іграшка – це не примха. Це засіб, за допомогою якого маленька людина опановує навколишній світ, вчиться визначати своє місце в ньому, дізнається, наскільки її цінують та люблять.

Маркетплейс – це зручно та швидко

Саме тому найбільший в Україні маркетплейс дитячих товарів «Айпопокідс» на своїй платформі відводить провідне місце для іграшок. Ми зібрали понад 40 тисяч пропозицій від найпопулярніших брендів та найвідоміших інтернет-магазинів.

Сьогодні вже ніхто не сперечається з тим, що робити покупки онлайн набагато зручніше, ніж шукати необхідне по всіх магазинах міста. А якщо ви просто не знаєте, чого хоче дитина? А якщо містечко маленьке і такої ляльки чи конструктору там немає? А якщо, навпаки, перед вами мегаполіс, обійти який не вистачить ні часу, ні здоров'я? Цих «якщо» можна зібрати безліч. Пропонуємо зробити простіше. Не виходячи зі своєї зони комфорту, натисніть на посилання купити іграшки. Все – перед вами чудовий світ дитячих іграшок.

Критерії пошуку

Тепер ваша задача – навчитися в ньому орієнтуватися. Це нескладно. Величезний асортимент дозволяє знайти все, що необхідно саме вашій дитині.

Шукати можна за категоріями. Наприклад: «набори для творчості», «розвиваючі іграшки», «ляльки», «роботи, трансформери», «сюжетно-рольові набори», «машинки». Всього на «Айпопокідс» представлено 28 категорій дитячих іграшок – і асортимент постійно поповнюється.

Звичайно, можна активізувати фільтри «для дівчаток», «для хлопчиків», «для малюків». Можна встановити «відсів» за віком дитини. Зрозуміло, що хлопчику 3-5 років ми запропонуємо інтерактивне мавпенятко Fingerlings, а підлітку з категорії «13+» – робота-контролера гаджетів ROBOTICS TXT від того ж бренду.

Ще один популярний спосіб пошуку необхідної іграшки – за ціною. Перевага величезного інтернет-гіпермаркету «Айпопокідс» у тому, що серед безлічі представлених товарів завжди можна знайти дешеві дитячі іграшки досить високої якості.

Від бренду до серії: покрокова інструкція

Світ сучасних іграшок дуже різноманітний та неосяжний. Непідготовлений дорослий може розгубитися в ньому, навіть потрапивши до певної категорії товарів. Наприклад, ви знаєте, що дитині потрібен конструктор «Лего». Але який саме? Якщо ви спитаєте у доньки чи сина та запам'ятаєте серію, можете вводити у нашому фільтрі саме її. Це звузить критерії пошуку і заощадить ваш час. BIONICLE, Angry Birds, NinjaGo, City – на «Айпопокідс» знайдеться все.

Буває, що для дитини неважлива серія конструктора, адже для малечі головне – конструювати. Тоді можна вибрати набір за кількістю деталей. Така ж історія може статися й з іграшками для дівчаток. Адже ляльки діляться за брендами. Наприклад, Steffi & Evi Love, Winx, Monster High, Barbie... А ті своєю чергою – за серіями. Ну де б ви шукали на просторі інтернету найкращу «Міні-ляльку Барбі з поні»? На IpopoKiDS їх пропонує декілька магазинів. Ваша задача – вибрати спосіб доставки та кращу ціну.

Для малюків велике значення має матеріал, з якого виготовлена іграшка. У нас ви зможете визначити коло пошуку і за цим критерієм. Дерево, силікон, полімер, пластик, текстиль – хай дитинство вашої малечі буде найбезпечнішим та найщасливішим.

Вибираючи іграшку для своєї дитини, беріть до уваги не тільки моду, бренд чи корисність. Ставте на перше місце нахили і смаки доньки чи сина. Адже кожна дитина прекрасна по-своєму. Любіть та тіште її. Купуйте їй іграшки на «Айпопокідс» – а ми швидко доставимо заказ по всій країні – від Києва, Львова до віддаленого куточку.