На сайті нашого Інтернет-магазину можна знайти надзвичайно широкий асортимент дитячих меблів. Пропонуємо до Вашої уваги меблі від вітчизняного виробника – компанії "DeSon"! Серед продукції – дитячі ліжечка, стільці для годування та комод дитячий з пеленальним столиком.

Меблі ТМ "DeSon" – це ергономічність та практичність, простота, красивий дизайн. Усі меблі компанії виготовляються з натурального дерева (стільці, ламелі, основ та бильця ліжок), ДСП (стільниці, комоди, шухляди) та МДФ (стільниці), а для їх покриття ми використовуємо виключно безпечні лаки та фарби (акрил) на водній основі. Під час виготовлення меблів для дітей ми керуємося побажаннями молодих батьків, які прагнуть забезпечити надзвичайно комфортні умови та зробити розвиток своїх малюків максимально безпечним.

На сайті компанії Baby Place Ви зможете підібрати якісні меблі для малюків від вітчизняного виробника за доступними цінами. Пропонуємо великий асортимент меблів різних розмірів та кольорів. Ознайомитися з асортиментом можна в "Каталозі товарів". На всі меблі ТМ "DeSon" діє гарантія 18 місяців.

"DeSon" – красиві та практичні меблі для сучасних батьків та їх малюків!