Очищувач повітря вугільний – тепер в каталозі нашої продукції!

Очищувач повітря вугільний – тепер в каталозі нашої продукції!

Нещодавно компанія «Фільтрація плюс технології» презентувала на ринку очищувач повітря вугільний. Наше підприємство займається продажем різних видів фільтрів для очищення повітря. Думки про продаж вугільних фільтрів довго роїлися в головах наших менеджерів, але раніше ми вважали продаж таких фільтрів досить буденним та не вартим уваги споживачів. Проте після численних запитів про продаж вугільних фільтрів для очищення повітря ми все-таки наважилися на такий крок. Тому зараз пропонуємо до вашої уваги новинку у каталозі нашої продукції – очищувач повітря вугільний.

Чому варто вибрати саме вугільні фільтри? Не секрет, що вугільні фільтри належать до пристроїв тонкого очищення. Вони можуть видалити з повітря різноманітні домішки, навіть гази. Вугільні фільтри містять дрібнодисперсний порошок деревного активованого вугілля. Цей порошок чинить опір, коли повітряні потоки проходять через систему.

Фільтр вугільний вартий того, щоб потрапити у ваш повітроочищувальний прилад! 

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://filtracia.ub.ua/
  • +38 (067) 32767XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create