Постпішаємо повідомити, що наша компанія працює не лише в Україні, ми доставляємо наші вироби також в Росію, Польщу, Румунію, Молдову, тому оформлення супровідної документації для відправки за кордон беремо на себе.

Наша історія почалась 2010-го року, і з того часу ми лише ростемо. Нашою ціллю було не просто поставляти метал, а робити це якомога якісніше і професійніше, з усіма відповідними стандартами і технологіями. Зараз ми можемо сказати, що деякі наші послуги є унікальними на території України.

Компанія виготовляє не лише накупольні хрести, а й, власне, куполи, декоративні елементи із нержавіючої сталі на замовлення та листи з нержавіючої сталі. Ми працюємо з технологією нітрид титанового покриття, яка дозволяє отримати не тільки золотий відтінок, а й мідний, синій чи зелений.

Каталог відповідної продукції покаже вам можливі варіанти, втім ви можете скористатись послугою спроєктувати щось нове – наші спеціалісти допоможуть реалізувати ваші ідеї. Для оформлення замовлення зверніться до наших менеджерів.