Поповнення у каталозі – ламінарний бокс 2 класу захисту!

Поповнення у каталозі – ламінарний бокс 2 класу захисту!

Ламінарний бокс 2 класу захисту використовують для створення чистої локальної зони для роботи, у якій постійно працює HEPA-фільтр, та захисту персоналу лабораторії та навколишнього середовища від потрапляння непотрібних мікрочастинок, аерозолів. Основною сферою застосування цих боксів є клініко-діагностичні лабораторії та різні виробництва, де необхідний високий показник стерильності.

Бокс складається із каркасу, який виготовлений з металу, із нанесеним порошковим покриттям, що робить його стійким до обробки різними дезінфікуючими засобами. Робоча поверхня виготовлена із нержавіючої сталі, а екран – із загартованого скла. Також бокс оснащено мікропроцесорною системою управління, що дає змогу легко керувати ним та контролювати рівень забрудненості фільтра.

Усе обладнання відповідає встановленим стандартам якості. Також надаємо гарантійне обслуговування терміном на 12 місяців. Доставку замовлень здійснюємо по всій Україні, а також по Європі.

Чекаємо на Ваші замовлення!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://laminarbox.ub.ua/
  • +38 (066) 77912XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create