Ексклюзивна пропозиція! Замовити надгробний пам'ятник з кварциту пропонує ПП "Котула"!

Ексклюзивна пропозиція! Замовити надгробний пам'ятник з кварциту пропонує ПП "Котула"!

Пам'ятники – невід'ємний атрибут поховання. Сьогодні пам'ятники виготовляють з різних матеріалів, форм; виробники пропонують різноманіття кольорів та декоративних елементів. Крім звичних нам пам'ятників з граніту, базальту та габро, на українському ринку є ще один вид породи, з якої виготовляють красиві та оригінальні памятники, – кварцит. Цей матеріал володіє такими властивостями, як міцність, екологічність, зносостійкість, довговічність. Важливою характеристикою кварциту є його естетичність та розмаїття кольорів.

Ми надаємо повний спектр послуг: виготовлення пам'ятників, їх оздоблення та встановлення. Декоруємо пам'ятники гравіюванням, а також пропонуємо товари для оформлення могили: квітники, ліхтарі, вази тощо. Приймаємо замовлення будь-якого рівня складності! Гарантійний термін становить 5 років.

Замовити надгробний пам'ятник з кварциту можна, звернувшись до наших менеджерів-консультантів. Ми врахуємо усі Ваші побажання та виконаємо замовлення на найвищому рівні!

Написати автору Замовити дзвінок
 
Автор новини: https://kotula.ub.ua/
  • +38 (067) 340-66-XX

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create