Кредити без відмов і перевірок від Creditik

Кредити без відмов і перевірок від Creditik

В останні роки мікрофінансові організації України мають чи не більший успіх, ніж банки країни. З огляду на таку популярність мікрокредитів був створений безкоштовний сервіс Creditik.com.ua. Перейдіть на сайт прямо зараз, і отримати позику на карту ви зможете без відмови, перевірок і численних документів.

Що призвело до створення сервісів-агрегаторів?

Сервіс «Кредитик» став одним з найбільших та найвідвідуваніших порталів-агрегаторів пропозицій від МФО України. Скористайтеся його послугами абсолютно безкоштовно негайно, і ви зможете:

• Із зручністю порівняти умови мікрокредитування в різних мікрофінансових організаціях країни. Найважливіша інформація про позики (терміни, ліміти, процентні ставки) буде виведена на екран впорядкованими і зручними для вивчення списками;

• Перейти на офіційний сайт МФО, не ризикуючи потрапити на фішинговий ресурс. Оформити тут мікрокредит можна буде без зволікань;

• Позбавити себе від ризику отримання позики в неліцензованій мікрофінансовій фірмі.

Важливо! На сайті «Creditik» представлені тільки ті МФО України, які працюють на підставі чинної ліцензії «Нацкомфінпослуг». Цей момент дійсно важливий. Звертаючись в неліцензовану організацію, ви ризикуєте зіткнутися з неприємними наслідками. Зокрема, «несподіваним» підвищенням процентної ставки, комісіями на оформлення мікрокредиту, іншими «підводними каменями».

До необхідності створення сервісів-агрегаторів, таких як «Кредитик», призвів інтерес жителів нашої країни до швидкого кредитування. Можливість оформляти позики, що видаються без перевірок і відмов, після початку ліцензування діяльності МФО, привернула велику частину «банківських клієнтів». Сьогодні про переваги мікропозик знають навіть ті, хто не цікавиться кредитами в принципі.

Чи можна отримати позику від «Кредитика»?

Зверніть увагу: безпосередньо агрегатор «Creditik» миттєві позики не видає і не оформляє. Він лише збирає на своїх сторінках актуальну і достовірну інформацію про умови кредитування в МФО. Надаючи її користувачам, він дозволяє:

Заощаджувати час. Відвідувати сайти різних мікрофінансових компаній і порівнювати їх умови позик, витрачаючи на це багато часу, вам не доведеться. Всі потрібні для вибору найкращої організації умови відображаються на екрані в найзручнішій для порівняння формі;

Не пропускати найвигідніші пропозиції МФО. Перейдіть на портал «Кредитик» і виберіть цікавий для себе розділ: «для пенсіонерів», «під 0 %», «без дзвінків оператора», «на карту без перевірки». Також врахуйте, що сервіс-агрегатор ніяк не впливає на рішення мікрофінансової компанії щодо позики. Тому дізнатися про те, як мінімізувати ймовірність відмови і отримати кредит на картку без перевірки, варто заздалегідь.

Хто може взяти мікрокредит без перевірки?

Отримати позику без відмови і перевірок ви можете в найкоротші терміни. За умови, що відповідаєте мінімальним стандартним вимогам МФО:

• Вік більше 18 років (в деяких фірмах мінімальна вікова межа – 21 рік) і менше 65-70 років. Люди старшого віку, які вийшли на пенсію, повинні бути готові вказати реквізити свого пенсійного посвідчення;

• Громадянство України. Якщо ви проживаєте в Кримській республіці або на окупованій території держави, в мікропозиці вам буде відмовлено. Інших територіальних обмежень не існує. Чи можна оформити онлайн-кредит, проживаючи, наприклад, в Києві, якщо онлайн-представництва МФО є тільки в Дніпропетровську чи Харкові? Відповідь позитивна;

• У вас повинна бути іменна карта з сумою до 10 гривень на рахунку. Оформити швидку позику на карту іншої людини у вас не вийде. Зокрема, якщо вона готовий надати на це свою письмову згоду. Платіжний засіб має бути іменним, а не моментального випуску. Вимога до суми на рахунку також актуальна в 99 % випадків: гривні тимчасово заморожуються на балансі в процесі верифікації картки. Термін дії «пластика» не повинен підходити до кінця.

Важливо! Ми рекомендуємо вам оформляти мікропозики на картки категорій «Віза» і «Мастеркард». Самі мікрофінансові компанії відправляють гроші на карткові рахунки відразу після схвалення заявок на кредит. Але з боку банків в обробці транзакцій може виникнути затримка. Здебільшого з надходженням коштів на баланс немає проблем у випадку з картками зазначених категорій.

Мікропозики без перевірок: коли в допомозі може бути відмовлено?

Одна з причин популярності мікрофінансових фірм полягає в тому, що вони лояльно ставляться навіть до потенційно проблемних позичальників: мам в декреті, студентів, пенсіонерів, офіційно безробітних громадян.

Кількість відмов у МФО завжди мінімальна. Але зіткнутися з відхиленням свого запиту на позику ви все-таки можете в тому випадку, якщо:

• Ви надали про себе недостовірну інформацію. Боячись розголошення даних, деякі позичальники вказують в реєстраційній формі та/або заявці на мікрокредит неправильні відомості. Ще одна часта причина обману – бажання перебільшити реальну платоспроможність;

• Ви заповнили анкету або запит на кредит з численними помилками або залишивши велику кількість рядків порожніми. Чому помилки і неточності можуть призвести до відмови? Тому що кредитні експерти сприймуть їх за спробу обману або приховування інформації, а роботи просто не зможуть розпізнати слова з помилками;

• Ви належите до категорії «злісних неплатників». Якщо у вас є кілька непогашених позик в інших МФО або банках і навіть прострочення по ним, оформити черговий кредит ви, найімовірніше, зможете. У таких ситуаціях рекомендується звертатися до МФО-новачків, які тільки напрацьовують клієнтуру. Але якщо ви показали себе як людина, яка бере і навмисно не віддає грошові позики і/або споживчі кредити, співпрацювати з вами не стане жоден кредитор.

Для оформлення чергового мікрокредиту необхідно розрахуватися за колишньою позикою в цій же МФО. Взяти кілька кредитів в одній і тій же компанії одночасно не можна.

Чи справді МФО не проводять перевірок?

Як мікрофінансових компанія може дізнатися, що ви обдурили її або є «злісним неплатником», якщо вона видає мікрокредити без перевірок? Все просто: насправді перевірки проводяться обов'язково. Ось тільки за зовсім іншими системами та алгоритмами, ніж у випадку з банками.

Перевірки у МФО проводяться за лічені секунди, у банківських організаціях – за багато годин і навіть днів. Це пов'язано, зокрема, з тим, що мікрофінансові фірми надають невеликі суми і на нетривалий термін. Здавалося б, вони несуть менші ризики. Але не забувайте про те, що до їх допомоги дуже часто вдаються не благонадійні, а «складні» позичальники.

Важливо! Під час оформлення заявки на мікрокредит вам в обов'язковому порядку необхідно буде вказати місце роботи і номери телефонів контактних осіб. Хвилюватися про те, що з метою перевірки інформації про вас МФО будуть дзвонити вашому роботодавцю або друзям, не слід.

Відомості необхідні на «крайній випадок», наприклад, якщо ви відмовитеся від виплати мікрокредиту і перестанете виходити на зв'язок. Розрахуйтеся з боргом своєчасно (а за потреби скористайтеся пролонгацією), і конфіденційність мікрокредитування буде збережена.

Перевірки у МФО різнопланові. Зокрема:

• компанія перевіряє сторінки потенційного позичальника в соціальних мережах;
• організація аналізує поведінку користувача на сайті.

Припустимо, що ви потрапили на портал МФО вперше. І замість того, щоб вивчити умови кредитування, подивитися способи погашення боргу, негайно приступили до реєстрації на сайті. Для фірми це скаже про те, що ви недостатньо відповідально ставитеся до фінансових обов'язків і схильні приймати поспішні рішення. Все це може негативним чином позначитися на рішенні МФО, на вашому індивідуальному кредитному ліміті й навіть на процентній ставці (в позиці під 0 % можуть відмовити).

Порада: навіть вибравши одну МФО, умови співпраці з якою зараз влаштовують вас цілком, відвідуйте сайт «Кредитик» регулярно. Можливо, ви знайдете організацію, яка зможе запропонувати вам кращі умови.

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create