В останні роки мікрофінансові організації України мають чи не більший успіх, ніж банки країни. З огляду на таку популярність мікрокредитів був створений безкоштовний сервіс Creditik.com.ua. Перейдіть на сайт прямо зараз, і отримати позику на карту ви зможете без відмови, перевірок і численних документів.

Що призвело до створення сервісів-агрегаторів?

Сервіс «Кредитик» став одним з найбільших та найвідвідуваніших порталів-агрегаторів пропозицій від МФО України. Скористайтеся його послугами абсолютно безкоштовно негайно, і ви зможете:

• Із зручністю порівняти умови мікрокредитування в різних мікрофінансових організаціях країни. Найважливіша інформація про позики (терміни, ліміти, процентні ставки) буде виведена на екран впорядкованими і зручними для вивчення списками;

• Перейти на офіційний сайт МФО, не ризикуючи потрапити на фішинговий ресурс. Оформити тут мікрокредит можна буде без зволікань;

• Позбавити себе від ризику отримання позики в неліцензованій мікрофінансовій фірмі.

Важливо! На сайті «Creditik» представлені тільки ті МФО України, які працюють на підставі чинної ліцензії «Нацкомфінпослуг». Цей момент дійсно важливий. Звертаючись в неліцензовану організацію, ви ризикуєте зіткнутися з неприємними наслідками. Зокрема, «несподіваним» підвищенням процентної ставки, комісіями на оформлення мікрокредиту, іншими «підводними каменями».

До необхідності створення сервісів-агрегаторів, таких як «Кредитик», призвів інтерес жителів нашої країни до швидкого кредитування. Можливість оформляти позики, що видаються без перевірок і відмов, після початку ліцензування діяльності МФО, привернула велику частину «банківських клієнтів». Сьогодні про переваги мікропозик знають навіть ті, хто не цікавиться кредитами в принципі.

Чи можна отримати позику від «Кредитика»?

Зверніть увагу: безпосередньо агрегатор «Creditik» миттєві позики не видає і не оформляє. Він лише збирає на своїх сторінках актуальну і достовірну інформацію про умови кредитування в МФО. Надаючи її користувачам, він дозволяє:

Заощаджувати час. Відвідувати сайти різних мікрофінансових компаній і порівнювати їх умови позик, витрачаючи на це багато часу, вам не доведеться. Всі потрібні для вибору найкращої організації умови відображаються на екрані в найзручнішій для порівняння формі;

Не пропускати найвигідніші пропозиції МФО. Перейдіть на портал «Кредитик» і виберіть цікавий для себе розділ: «для пенсіонерів», «під 0 %», «без дзвінків оператора», «на карту без перевірки». Також врахуйте, що сервіс-агрегатор ніяк не впливає на рішення мікрофінансової компанії щодо позики. Тому дізнатися про те, як мінімізувати ймовірність відмови і отримати кредит на картку без перевірки, варто заздалегідь.

Хто може взяти мікрокредит без перевірки?

Отримати позику без відмови і перевірок ви можете в найкоротші терміни. За умови, що відповідаєте мінімальним стандартним вимогам МФО:

• Вік більше 18 років (в деяких фірмах мінімальна вікова межа – 21 рік) і менше 65-70 років. Люди старшого віку, які вийшли на пенсію, повинні бути готові вказати реквізити свого пенсійного посвідчення;

• Громадянство України. Якщо ви проживаєте в Кримській республіці або на окупованій території держави, в мікропозиці вам буде відмовлено. Інших територіальних обмежень не існує. Чи можна оформити онлайн-кредит, проживаючи, наприклад, в Києві, якщо онлайн-представництва МФО є тільки в Дніпропетровську чи Харкові? Відповідь позитивна;

• У вас повинна бути іменна карта з сумою до 10 гривень на рахунку. Оформити швидку позику на карту іншої людини у вас не вийде. Зокрема, якщо вона готовий надати на це свою письмову згоду. Платіжний засіб має бути іменним, а не моментального випуску. Вимога до суми на рахунку також актуальна в 99 % випадків: гривні тимчасово заморожуються на балансі в процесі верифікації картки. Термін дії «пластика» не повинен підходити до кінця.

Важливо! Ми рекомендуємо вам оформляти мікропозики на картки категорій «Віза» і «Мастеркард». Самі мікрофінансові компанії відправляють гроші на карткові рахунки відразу після схвалення заявок на кредит. Але з боку банків в обробці транзакцій може виникнути затримка. Здебільшого з надходженням коштів на баланс немає проблем у випадку з картками зазначених категорій.

Мікропозики без перевірок: коли в допомозі може бути відмовлено?

Одна з причин популярності мікрофінансових фірм полягає в тому, що вони лояльно ставляться навіть до потенційно проблемних позичальників: мам в декреті, студентів, пенсіонерів, офіційно безробітних громадян.

Кількість відмов у МФО завжди мінімальна. Але зіткнутися з відхиленням свого запиту на позику ви все-таки можете в тому випадку, якщо:

• Ви надали про себе недостовірну інформацію. Боячись розголошення даних, деякі позичальники вказують в реєстраційній формі та/або заявці на мікрокредит неправильні відомості. Ще одна часта причина обману – бажання перебільшити реальну платоспроможність;

• Ви заповнили анкету або запит на кредит з численними помилками або залишивши велику кількість рядків порожніми. Чому помилки і неточності можуть призвести до відмови? Тому що кредитні експерти сприймуть їх за спробу обману або приховування інформації, а роботи просто не зможуть розпізнати слова з помилками;

• Ви належите до категорії «злісних неплатників». Якщо у вас є кілька непогашених позик в інших МФО або банках і навіть прострочення по ним, оформити черговий кредит ви, найімовірніше, зможете. У таких ситуаціях рекомендується звертатися до МФО-новачків, які тільки напрацьовують клієнтуру. Але якщо ви показали себе як людина, яка бере і навмисно не віддає грошові позики і/або споживчі кредити, співпрацювати з вами не стане жоден кредитор.

Для оформлення чергового мікрокредиту необхідно розрахуватися за колишньою позикою в цій же МФО. Взяти кілька кредитів в одній і тій же компанії одночасно не можна.

Чи справді МФО не проводять перевірок?

Як мікрофінансових компанія може дізнатися, що ви обдурили її або є «злісним неплатником», якщо вона видає мікрокредити без перевірок? Все просто: насправді перевірки проводяться обов'язково. Ось тільки за зовсім іншими системами та алгоритмами, ніж у випадку з банками.

Перевірки у МФО проводяться за лічені секунди, у банківських організаціях – за багато годин і навіть днів. Це пов'язано, зокрема, з тим, що мікрофінансові фірми надають невеликі суми і на нетривалий термін. Здавалося б, вони несуть менші ризики. Але не забувайте про те, що до їх допомоги дуже часто вдаються не благонадійні, а «складні» позичальники.

Важливо! Під час оформлення заявки на мікрокредит вам в обов'язковому порядку необхідно буде вказати місце роботи і номери телефонів контактних осіб. Хвилюватися про те, що з метою перевірки інформації про вас МФО будуть дзвонити вашому роботодавцю або друзям, не слід.

Відомості необхідні на «крайній випадок», наприклад, якщо ви відмовитеся від виплати мікрокредиту і перестанете виходити на зв'язок. Розрахуйтеся з боргом своєчасно (а за потреби скористайтеся пролонгацією), і конфіденційність мікрокредитування буде збережена.

Перевірки у МФО різнопланові. Зокрема:

• компанія перевіряє сторінки потенційного позичальника в соціальних мережах;
• організація аналізує поведінку користувача на сайті.

Припустимо, що ви потрапили на портал МФО вперше. І замість того, щоб вивчити умови кредитування, подивитися способи погашення боргу, негайно приступили до реєстрації на сайті. Для фірми це скаже про те, що ви недостатньо відповідально ставитеся до фінансових обов'язків і схильні приймати поспішні рішення. Все це може негативним чином позначитися на рішенні МФО, на вашому індивідуальному кредитному ліміті й навіть на процентній ставці (в позиці під 0 % можуть відмовити).

Порада: навіть вибравши одну МФО, умови співпраці з якою зараз влаштовують вас цілком, відвідуйте сайт «Кредитик» регулярно. Можливо, ви знайдете організацію, яка зможе запропонувати вам кращі умови.